Forum Życie i Śmierć

martyna martyna och martyna

Mjuzik

Share
    keczap
    Wyga
    Wyga

Liczba postów : 97

Re: Mjuzik

Pisanie by keczap on Wto Kwi 16, 2013 4:51 pm

Tanz den Adolf Hitler1xD!!1XXDe1!XDDxDDXDxDXDXD!!1! Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

997 ten numer to kłopoty gdy wydarzy się incydent to pojawia się komfident dzwoni 997 i wszystkich sprzedaje przyjeżdżają kurwy menty jebane suki śmiecie psy pierdolone kupy guwna wygarnonć do nich z gana do moje marzenie pierdole konsekwencje areszty i wienzienie jak siedzieć to kurwa za coś konkretnego spszontnełeś psa nie pierdolisz sie kolego

Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz Razz

PiontaS
    Użytkownik
    Użytkownik

Liczba postów : 111

Pisanie by PiontaS on Czw Kwi 18, 2013 8:24 pm

Pytanie: Dlaczego lubisz imię Sebastian?
    Odpowiedź: A, bo jednego takiego kochałam, może nadal kocham i chyba będę kochała do końca życia.
    Pytanie: Dlaczego?
    Odpowiedź: Może dlatego, że dla mnie miłość to nie tylko uczucie, ja kocham inaczej... God is love
    ponad13lat
    Użytkownik
    Użytkownik

Liczba postów : 60

Pisanie by ponad13lat on Pią Kwi 19, 2013 12:51 am

każdy sebek ma rodziców, nie byle jakich bo janusza i grażynkę

Sponsored content

Pisanie by Sponsored content

Obecny czas to Sob Mar 25, 2017 9:35 am